Menu
Your Cart

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Alışveriş Listeme Ekle
Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Yeni
401,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Bu Fırsatın satın alınması , satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi, Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.
  • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine veya 0530 051 87 57 whatsapp hattına  İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail veya whatsapp iletisi gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 09.00 – 18.00 saatleri arası  0530 699 05 80 numaralı hat aranarak veya (7/24) 0530 051 82 57 Whatsapp Business hattı  üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

“Çocuklarım daha kaliteli sağlık hizmeti alsın ama özel hastane masrafları da bütçemi yormasın.” diyorsanız tamamlayıcı sağlık sigortası kolay ödeme imkanı ile tam size göre!

Hem de çocuğunuzu tek başına sigortlayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz!

Çocuklar için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK'nın geçerli olduğu sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu tüm özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlayan bir sigorta türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sunulan 2 ana teminat vardır ve bu teminatlar sağlık poliçesinde yer alan herkes için sunulur.

Yatarak Tedavi Teminatı: 24 saatten uzun süren, yatarak gerçekleştirdiğiniz tedavilerin masrafları bu teminattan limitsiz karşılanır. Yatarak tedavi kapsamın da evde bakım, suni uzuv, tıbbi malzeme ve ambulans hizmetleri verilir. Ameliyatlar yatarak tedavi kapsamında limitsiz olarak yapılır. Yatarak tedavi teminatı 3 ay bekleme süresi geçtikten sonra başlayacaktır .

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesi, röntgen, kan, idrar ,laboratuvar tetkikleri ve ileri tanı mr ,ultrason yöntemleri ile ilgili masraflarınızın karşılandığı teminattır. Smart Tamamlayıcı sağlık sigortası doktor muayene adedi yıllık 2 adet muayene hakkı sunulur. Ayrıca fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti de ayakta tedavi teminatı kapsamında verilir.

401,00 TL
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerle ilgili detaylı bilgi için