Menu
Your Cart

Allianz Sevimli Dostum Sigortası

Alışveriş Listeme Ekle
Allianz Sevimli Dostum Sigortası
Yeni
Allianz Sevimli Dostum Sigortası
  • Bu Fırsatın satın alınması , satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi, Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.
  • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine veya 0530 051 87 57 Whatsapp Business hattına  İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail veya whatsapp iletisi gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 09.00 – 18.00 saatleri arası  0530 699 05 80 numaralı hat aranarak veya (7/24) 0530 051 82 57 Whatsapp Business hattı  üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Artık sizlere sunduğumuz özel sağlık sigortamızın benzerini kedi ve köpek dostlarımıza da sunabileceğimiz bir sigorta ürünümüz var. Allianz güvencesiyle evcil dostlarımızın bizler gibi en hijyenik ortamlarda sağlık hizmeti alması için, acil durum ve hastalıklarda genel sağlık harcamalarını karşılıyoruz. Ayrıca anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz veteriner hekim muayenesi, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği hizmetleri ile konaklama ve pansiyon hizmetlerinde %30 indirim imkanı sunuyoruz.

TEMİNATLARKAPSAMLI
YATARAK TEDAVİ

25.000 TL

AYAKTA TEDAVİ7.500   TL
HUKUKSAL KORUMA

10.000 TL


  • Kedi veya köpeğinizin başına gelebilecek beklenmedik durumlarda (yüksekten düşme sonucu kırıklarda, zehirlenmelerde, kavga sonucu yaralanmalarda, trafik kazalarında vb…) oluşacak tedavi masraflarını ve hastalandığı zamanlarda tedavi giderleri, ameliyat, görüntüleme ve küçük müdahale gerektiren durumlarda ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılar.
  • 6 aydan büyük 10 yaştan küçük kedi ve köpeğiniz için yaptırabilirsiniz.
  • Poliçede belirtilen acil durumlar ve yatarak tedaviler için herhangi bir bekleme süresi uygulanmaz, Acil durumlar dışındaki ayakta tedaviler için, ürünü satın aldıktan 60 gün sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu süre içinde meydana gelecek hastalıklara bağlı ayakta tedavi masrafları teminat kapsamı dışındadır.
  • Hayır, ürün sadece Allianz Sigorta Anlaşmalı Kliniklerde geçerlidir.
2.356,00 TL
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerle ilgili detaylı bilgi için