Menu
Your Cart

Aşı Sonrası Bağışıklığı Ölçmek için Spike Antikor Testi Sadece 110 TL

Aşı Sonrası Bağışıklığı Ölçmek için Spike Antikor Testi Sadece 110 TL
Yeni
Aşı Sonrası Bağışıklığı Ölçmek için Spike Antikor Testi Sadece 110 TL

Spiker Antikor Testi Nedir ?

Covid-19 Spike Antikor Testi SARS-CoV-2 virüsüne maruziyet veya aşı sonrası oluşan bağışıklığın düzeyini belirlemede önemli bir rol oynar. Test, vücutta oluşturulan IgM ve IgG tipi antikorları ölçer. Mevcut aşıların çoğu, spike proteinine karşı bir antikor cevabı oluşturdukları için testte de bu proteine karşı üretilen antikorların ölçülmesi önemlidir.

 

Covid-19 Spike Antikor Testi İçeriği Nedir ?

COVID-19 için yapılan aşılar ile birlikte vücudumuzdaki antikor seviyeleri yükselmektedir. Oluşan antikorlar Covid-19’a karşı bağışık kazanmasını sağlar. Covid-19 Spike Antikor Testi tam bu aşamada Covid-19 virüsüne karşı antikor oluşup oluşmadığını kan numunesi verilerek belirleyen bir testtir. 2 doz aşıyı yaptıktan ve son aşının üzerinden 21 gün sonra yapılan bu test sonrasında kişinin Covid 19 virüsüne karşı bağışıklık durumunu gösterir.

 

Antikor Testi Randevusu Nasıl Alınır ve Süreç Nasıl İşler ?

Antikor Testli Ferdi Kaza Ürünü’ne ait ilgili sigorta şirketinin mobil uygulaması ya da web sitesinde yer alan online işlemler üzerinden test başvurusu yapılması yeterlidir. İstanbul’daki sigortalılarımız isterlerse talep ettikleri adreste ya da Medilab Şişli Laboratuvarı’nda test yaptırabilecektir. Üstelik Medilab Şişli Laboratuvarı’na giderek test yaptırmanız durumunda; açlık kan şekeri, total kolesterol, HDL kolesterol, LDL kolesterol ve kan basıncı ölçümü testleri ile tüm bu test sonuçları için ücretsiz doktor görüşü hizmeti mevcuttur. Diğer illerdeki sigortalılarımız ise anlaşmalı sağık kuruluşlarında test yaptırabilecektir.

110,00 TL
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerle ilgili detaylı bilgi için